Fare İlaçlama

Promer Böcek İlaçlama Hizmetleri
fare ilaçlama

Fare İlaçlama

Promer fare ilaçlama servisi fare ve sıçanlara karşı yeni nesil cezbedici lezzete sahip rodentisit fare zehiri ilaçlarla hizmet vermektedir. Promer ilaçlama'nın kullandığı rodentisit ilaçlar fare ve kemirgenlerin tek ısırıkla ölümcül dozu almasını sağlayarak, hızlı ve etkin çözümleri en uygun fiyat politikaları ile müşterilerine sunar. Promer ilaçlama'nın kullandığı dünya sağlık örgütü ve sağlık bakanlığı onaylı rodentisit ilaçlar çocukların, evcil hayvanların veya hedef olmayan türlerin kazayla ürünü yemesini önleyen denatonium benzoate maddesi içermektedir, bu nedenle promer'in yaptğı fare ilaçlama uygulamaları son derece güvenlidir.

Evinizde veya işinizde fare olduğunu görmek endişe verici olabilir.Sağlık risklerinin üzerinde, farelerin, kabloları çiğnemeyle yoluyla yangınlara neden olduğu bilinmektedir. Ahşap, plastik ve yumuşak çelikten bile geçebilirler.Profesyonel fare kontrolü, farelerden kurtulmanın en etkili ve hızlı yoludur. Profesyonel fare ilaçlama uygulamaları,  farelerin mülkünüze zarar vermelerini önleyebilir ve bu kemirgenlerden tarafından yayılan hastalıklara karşı koruyabilir.

Eğer dışkı ya da hoş olmayan bir idrar kokusu gibi fare belirtilerini  fark ederseniz, profesyonel destek alma zamanıdır.

Fare ya da fareleri yakalamak zor bir iştir. Fare tuzakları tek başına ciddi veya tekrarlayan bir istilayı kontrol etmek için yeterli olmayacaktır. Sadece profesyonel bir fare kontrol çözümü, farelerin evinizden veya iş yerinizden tamamen çıkarılmasını ve kolonin tam olarak  kontrol altına alınmasını garanti edebilir.

Promer haşere kontrol servisi Profesyonel fare kontrol çözümlerimiz eviniz veya işiniz için güvenli ve etkili çözümler sağlar.

Daha Çok Bilinen Fare Türleri

  • Lağım faresi
  • Kör fare
  • Tarla faresi
  • Su faresi
  • Çatı faresi
  • Ev faresi
  • Orman faresi
  • Kanguru faresi

Fare İlaçlama Nasıl Yapılmalıdır?

Öncelikle ilk adım olarak Farelerin Olası tüm beslenme alanları ve giriş noktaları belirlenmeli ve ortadan kaldırılmalıdır. Kesinlikle yiyecek  içecek ve gıda  maddeleri açıkta bırakılmamalıdır. Çöp kovalarının kapakları kapalı tutulmalıdır. Mutfak  tezgahı, lavabo ve mutfak zemini temiz tutulmalı ve farelerin  tüm olası giriş yerleri kapatılmalıdır. Çatlaklar, delikler ve yarıklar çelik veya beton ile kapatılmalıdır. Boru, gaz hatları ve kurutucu deliklerindeki açık alanların da kapatılması gerekir. Kalem büyüklügündeki delikler fare girişine izin verebilir ve göz ardı edilmemelidir, gerekli önlemler alınmalıdır.

Evde fare ile mücadele teknikleri tuzaklardan yemlere kadar bir çok değişik şekilde yapılabilir. Fare tuzakları insanlar ve evcil hayvanlar için düzgün yerleştirilmemişse tehlikeli olabilir. Yapıştırıcı tuzakları, fareleri yakalamak için benzer şekilde kullanılır; ancak etkin olabilmesi için uygun yerleştirmesi gereklidir. Canlı fare yakalama tuzakları, ev sahiplerinin yakalanan kemiricileri imha etmesini gerektirir. Fare istasyonu ile uygulama yapıldığında istasyonların doğru noktalara yerleştirilmesi gereklidir. Tüm fare tuzakları, onları etkili bir şekilde kullanmak için fare alışkanlıkları ve davranışları hakkında  bilgi gerektirir. Son teknoloji ilaçlar ve tekniklerle hizmet sunan promer ilaçlamadan 7/24 destek alabilirsiniz.

Garantili İlaçlama Uygulamaları

Dünya genelinde insanlara en çok benzerlik gösteren hayvan olarak bilinen fareler deneylerde kobay olarak kullanılsa da insan hayatını zorlaştıran bir yapıya sahiptir. Hemen hemen her alanda olduğu gibi evlerimizde de kendisine yaşam alanı bulabilen, yaşam alanları ve boyutları farklı farklı olsa da kemirgenlikleri aynıdır. Hemen hemen her şeyi kemirebilen bu hayvanlar insanoğlunun evdeki kâbusudur. Promer ilaçlama şirketi olarak sizlere, sağlık bakanlığı onaylı yeni nesil en etkili fare zehiri ilaçlarımızla, garantili fare ilaçlama hizmeti ile hızlı ve ekonomik bir çözüm yolu buluyoruz.  

Fareler Evdeki Eşyalarınıza Zarar Verir
 


Işığı sevmeyen ancak geceleri ise bir o kadar ortalıkta dolanmayı çok seven bu kemirgen hayvanlar, evimizde bulunan mobilyadan ahşap aksamlara, dolaplardan giysilere, alçı panolardan kıyafetlere kadar birçok eşyayı kemirerek delik deşik eder.  Evimizde bulunan farelerden kurtulmak için evin çeşitli yerlerine fare ilacı ve fare kapanları kursak da bu kemirgenlerden kurtulmak bir o kadar zor.

Çünkü fareler doğurganlıkları sayesinde çok fazla sayıda üreyebilen kemirgenlerdir.


Binaların duvarları, alçı ile kapatılan yerleri, çimento olsa dahi fareler kemirgenlikleri sayesinde bu gibi yerlerden kendilerine geçiş alanları üretebilirler. Birçok aile fareler yüzünden yaşamlarını zorlaştırıyor.

Kemirici dişlerini kullanarak asla durmak bilmeyen farelerin ev içerisinde dolaşmalarını engellemek ve kesin olarak onlardan kurtulmak için  fare ilaçlamada profesyonel ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Farelerden Kurtulun

Çok fazla çeşidi bulunan farelerin ev içerisinde yaşayan çeşitlerini üçe ayırabiliriz. Ev faresi, çatı sıçanı ve lağım sıçanı olarak çeşitlendirebileceğimiz ev içerisindeki fareler insanların besinlerine, giysilerine, eşyalarına kemirici dişleri ile saldırarak insanların yaşamlarına ortak olurlar. Besinlerin öncelikle dişleri ile zehirli olup olmadığını test eden fareler, insan için eşyalara ve yiyeceklere verdikleri zararların yanı sıra hastalıkta saçarlar. Veba, tifüs gibi salgın hastalıkları taşıyabilen bu kemirgenleri hem evimizden hem de hayatımızdan çıkarmak için ilaçlamada profesyonel çözüm üretebilen, fare ilaçlaması yapılacak alanda işin uzmanı kişilerce yapılacak çalışma ile birlikte farelerin giriş çıkış yapabilecekleri yerleri önce tespit ederek hızlı bir çözüm üreten Promer ilaçlama, kullandığı sağlık bakanlığı ve dünya sağlık örgütü tarafından onaylı olan ilaçları ile farelerden tamamen kurtulmanıza olanak sağlar. 
 

7/24 HİZMETİNİZDEYİZ

Kurulduğu günden itibaren, birçok ailenin kâbusu olan farelerden kurtulmalarına yardımcı olan promer ilaçlama şirketi, hızlı ekonomik ve garantili çözümler sunar. Fare ilaçlama servisimiz 7 gün 24 saat sizlerin hizmetinde olup, profesyonel ilaçlama ekiplerimizle en kısa zamanda ve en hızlı şekilde farelerden kurtulmanıza yardımcı olur. 

  Kaliteli, garantili hizmeti ile birlikte en uygun fare ilaçlama fiyatları ile hizmet almak istiyorsanız hemen iletişime geçin!

 

 

Teklif İste İletişim
E-bülten'e kayıt olun!
E-bülten'e kayıt olarak Promer İlaçlama Şirketi yeniliklerinden haberdar olun!