Hamam Böceği İlaçlama

Promer Böcek İlaçlama Hizmetleri
Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği İlaçlama

Yaşam  alanlarımız bir çok değişik nedenden ötürü bir hamam böceği istilası ile karşı karşıya kalabilmektedir.Bir hamamböceği istilasından işyerinizi veya evinizi kurtarmak için gereken süre, büyük ölçüde türlere ve istila büyüklüğüne bağlıdır.  Bu zararlılar son derece uyarlanabilir ve hatta bazı ilaç türlerine dirençli olabilirler.Promer haşere kontrol ve ilaçlama servisi en etkili ve hızlı yeni nesil ilaçlarla hamam böceği ilaçlama hizmetleri sunmaktadır.Uygulamada kullanılan ilaçların tümü dünya sağlık örgütü ve sağlık bakanlığı onaylı olup global bir ilaç firması olan BASF ürünleridir.

Evlerimizin veya dükkanımızın istenmeyen misafirleri arasında yer alan hamam böceği sıcak ve nemli olan yerlerde rahatlıkla yaşamlarını sürdürebilirler. Dünyanın her yerinde yaşayabilen bu canlılar değişik boyutlarda olup, yaklaşık 5000 civarı çeşidi bulunmaktadır. Başucunda bulunan antenler sayesinde iletişim sağlayan, yön tayin eden, yiyecek bulmayı başaran hamam böcekleri ile en etkili çözüm uzman kişilerce yapılacak hamam böceği ilaçlama uygulamasıdır.

İnsanlar dışarıda birşeyler yemek istediklerinde öncelikle hijyen ve temizliğe çok önem verirler.  Bir dükkan sahibisiyseniz ve hamam böceklerinin istilasından bıktıysanız hamam böceği ilaçlamada uzmanlaşmış olan ilaçlama şirketi promer ilaçlama ile irtibata geçebilirsiniz.

Hamam Böceği Üstü Açık Yiyeceklere Dadanır

Hamam böcekleri sıcak ve nemli ortamları çok severler. Bu canlılar, pazardan alınan ürünlerle, gider borularından veya farklı metodlarla evinize veya dükkanınıza girebilirler. Çok hızlı üreyebilen bu canlıların geniş bir beslenme alışkanlığı da vardır. Evlerde ne bulurlarsa karnını doyuran hamam böcekleri özellikle üstü açık yiyeceklere dadanırlar.

SOĞUĞA VE SICAĞA ÇOK DAYANIKLIDIR

İnsanların donarak yaşamını yitirdiği soğuklarda bile rahatlıkla yaşayabilen Hamam böcekleri soğuğa olduğu kadar sıcağa da çok dayanıklıdır. Kolay kolay ölmeyen bir haşere çeşidi olan Hamam böcekleri kanatları, ayakları ya da kafası koptuğunda bile yaklaşık bir hafta kadar yaşamını sürdürebilir.

GIDA ZEHİRLENMESİNE YOL AÇABİLİR

Yalnız başlarına yaşamayı sevmeyen hamam böcekleri bulundukları yerlerde çok sayıda bulunurlar. Bulundukları alanlarda gündüz çok fazla dışarıya çıkmasalar da, gece sessizlik ve tenhalık olduğunda ortalıkta dolanmaya başlarlar. Hamam böceklerinin birçok canlıya oranla insanı ısırması ya da sokması yoktur. Beslenme olarak insanı kullanmayan hamam böcekleri ne kadar zararsız gibi dursalar da, insana birçok hastalık bulaştırabilirler. Ev ve işyerlerinde açıkta bırakılan yiyeceklere dadanarak yiyeceklere salyalarına bırakan hamam böcekleri insana verem mikrobu, hepatit virüsü, alerjik hastalıklar, astım hastalığı, dizanteri gibi hastalıkları bulaştırmalarının yanı sıra en önemli olarak gıda zehirlenmelerinde büyük rol oynarlar.

DOĞRU İLAÇLAMA YAPTIRMAK GEREKİR

Evinizde ya da işyerinizde hamam böceği ile bu haşereden kurtulmanın en etkili çözümü ilaçlatmadır. Çok hızlı üreyebilen bu canlılar her tarafı talan edebilir. Hamam böceği ilaçlamada uzmanlaşmış ve yasal olarak bu işi yapan firmamızı tercih etmeniz halinde hamam böceği sorununu kökünden bitirmiş olursunuz.

PROMER İLAÇLAMA GARANTİLİ İŞ YAPAR

Promer ilaçlama olarak firmamız, hamam böceği ilaçlamada size hem uygun hem de garantili iş olanağı sunar. Etkin ve çözüm odaklı çalışan firmamız, uzmanlaşmış kadrosu ile hamam böceği ilaçlamada 7 gün 24 saat en uygun fiyatları ile hizmetinizdedir. 

 

Profesyonel, garantili hizmet ile birlikte uygun hamam böceği ilaçlama fiyatları promer ilaçlama şirketinde, sizde faydalanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz!

 

Teklif İste İletişim
E-bülten'e kayıt olun!
E-bülten'e kayıt olarak Promer İlaçlama Şirketi yeniliklerinden haberdar olun!