Villa İlaçlama

Promer Böcek İlaçlama Hizmetleri
villa ilaçlama

Villa İlaçlama

Haşereler ile mücadele döneminde haşere türü, yapı türü ve yapının konumu oldukça önemlidir. Çünkü haşere türüne bağlı olarak ilaçlama yapılması gerektiği gibi yapının bahçeli olup olmaması da ilaçlama tekniğini değiştiren unsurlardan biridir. Şöyle ki, bugün villa tipi yapıların hemen hepsinde bahçe alanı vardır. Haşereler ise yeşillik ve toprağın olduğu her alanda yaşayabilmek ve çoğalabilme özelliğine sahip oldukları için bahçe olan alanlarda hem birden fazla haşere türü barınmakta olup, hem de sayıları ciddi boyutta fazla olabilmektedir. Bu doğrultuda Villa İlaçlama için mutlak suretle dünya sağlık örgütü tarafından onaylı ilaçlar kullanan firmadan, uzman bir ekipten yardım alınması ve alanın iyi analiz edilerek doğru ilaçlama yöntemine tabi tutulması gereklidir. İlaçlama yöntemi olan kokusuz ilaçlama insanları etkilemeyen ve sadece haşereler üzerinde etki yaratan bir yöntemdir.

Profesyonel Böcek İlaçlama Uygulamaları

Hamam böcekleri yıl içinde 10 ve üzeri yumurta bırakabilir ve yumurtaları kapsül şeklinde olup, bir kapsülde 40’ı aşkın yavru böcek üreyebilir. Dolayısıyla önlemi alınmadığında ciddi bir hızda yayılabilir ve yaşam alanında büyük ölçüde sağlık tehdidi oluşturabilir. Bu tip haşereler için Villa İlaçlama Yöntemleri arasında en uygun olan ilaçlamayı yapacak olan ilaçlama firmasının dünya sağlık örgütü tarafından onaylı ilaçlar kullanılması etkili ve doğru bir seçim olacaktır. Ancak haşerelerin çıkış noktalarının tamamının ilaçlanmasının ardından haşerelerin tamamı ölür ve haşerelerden kurtulmuş olunur.

Villalar diğer konutlara göre daha sık ve titizlikle ilaçlanmalıdır. Çünkü hem dıştan hem de içten doğacak sıkıntılar göze alınarak bahçe ve iç mekan aksatılmadan belirli aralıklarda ilaçlanmalı ve sağlıklı bir alan oluşturulmalıdır. Özellikle tatil sezonlarında kalınması tercih edilen yazlık villalarda haşere sorunu tün tatil sürecini bir kabusa çevirebilir. Bu durumu yaşamamak adına uzman yardımı almanız, tatilinize başlamadan aldığınız önlemle sizlere ek çok zarardan koruyacaktır. Bahçeli villalarda hamam böceği, çiyan, bit, pire, kırkayak, salyangoz, fare ve birçok haşere türüne rastlamak mümkündür. Bunların bazıları sadece mikrop yayarken bazıları mikrop yaymakla kalmadığı gibi ısırma sonucu ölümcül sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle gerek kendi sağlığınız gerekse çocuklarınızın sağlığı için rutin şekilde Haşere İlaçlama yaptırmalı ve bunu uzman kuruluşlar aracılığı ile gerçekleştirmelisiniz. Unutmayınız ki, amatör firmaların yapacağı ilaçlama işleminde kullanılan kalitesiz ilaçlarda kanserojen madde vardır ve buda sağlığınızın daha fazla zarar görmesine yol açacaktır. Bu yüzden tercihinizi profesyonel hizmetten yana kullanmalı ve hem çevre hem de sağlığınızı korumaya almalısınız.

Teklif İste İletişim
E-bülten'e kayıt olun!
E-bülten'e kayıt olarak Promer İlaçlama Şirketi yeniliklerinden haberdar olun!