Akrep İlaçlama

Promer Böcek İlaçlama Hizmetleri
akrep ilaçlama

AKREP İLAÇLAMA

Doğada yaşamını sürdüren bazı canlılar örneğin akrepler yaşam alanlarımız olan evlerimizde ve işyerlerimizde kendilerine uygun ortam oluşturdukları zaman ölümcül riskler taşıyarak büyük panik ve korkuya sebep olabilmektedir.Özellikle bodrum katta, giriş katında ya da bahçe katında bulunan evlerimiz ya da ticari mülklerinizde bulunma olasılıkları yüksek katlara oranla daha çok olması nedeniyle bu gibi yerlerde yaşıyorsak akreple mücadele için mutlaka profesyonel firmalardan akrep ilaçlama hizmeti almak gereklidir.

AKREP İLAÇLAMA NASIL YAPILIR

Akreple mücadele kapsamında evlerimizde gözükmesinin en önemli sebepleri olan taş duvarlar ve saksılar kontrol altına alınmalıdır. Evimizde bulunan dağınık eşyalar gibi çevresel faktörler en aza indirilmeli ve nemli yerler kuru tutulmalıdır. Ama en önemlisi ilkbahar ve yaz aylarına girilirken akrep ilaçlamasını düzenli olarak yaptırmalı, akrep gibi ölüm saçan bir hayvan ile mücadele ederken mutlaka işinde uzmanlaşmış profesyonel akrep ilaçlama firmaları'ndan yardım alınmalıdır.

ÖLDÜRÜLSE BİLE ASLA ÇIPLAK ELLE DOKUNMAYIN

Akrepler hızlı hareket eden hayvanlar olmamasına rağmen, akreple mücadele ederken mutlaka seri ve hızlı davranmalısınız. Evinizde ya da iş yerinizde, bağ evinizde ya da yazlığınızda akrep gibi ölümcül zehir taşıyan hayvanla karşılaştığınızda balyoz, kalın ve ağır bir kitap, ayakkabı gibi cisimlerle özellikle baş kısmına gelecek şekilde vurun. Akrepler sert kabuklara sahip olduklarından öldüğü düşünülerek çıplak elle asla dokunmayın.

AKREPLER TEK YAŞAMAZLAR

Akrepler diğer birçok böcekler gibi tek başlarına yaşam sürdürmediğini duymuşsunuzdur. Evlerde süpürgelikler, depolar, banyolar, kuytu kenar yerler, karanlık ve sıcak yerlerde ya da kilerde akrep çıkma olasılığı diğer yerlere oranla daha yüksektir. Evde ya da dükkanda akrep çıktığını gördüğünüzde akrebin tek başına olmadığını, ondan kurtulsanız bile başka akreplerin olabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Çünkü yukarıda da bahsettiğimiz gibi akrepler tek başlarına yaşamazlar.

Evinizde ya da işyerinizde akrep ile karşılaştığınızda akrebin ölümcül bir hayvan olduğunu unutmayın ve dikkatli olarak uzman yardımı alın. Bu konuda firmamız siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetindedir. Promer İlaçlama olarak işin uzmanı  ekibimiz, garantili ve uygun fiyatlarımızla sizlerin yanındayız. Akrep İlaçlama konusunda uzman olan Promer İlaçlama, evinize ya da dükkanınıza giren, akreplerin öncelikle yuvalarını ve geliş noktalarını bulur ve doğru ilaçlama uygulamalarıyla akrep sorununu kökünden çözer.

TEK SEANS KESİN ÇÖZÜM

Promer akrep ilaçlama uygulamalarında tek seansta %100 başarı sağlamaktadır.Sizde akrepleri yaşam alanlarınızdan ve evinizden uzak tutmak için uzman ekipleri, uygun fiyatları, garantili servisi ile 7/24 hizmet veren firmamızdan destek alabilirsiniz. . 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Akrep İlaçlama Servisi Hakkında Tarafımıza Sıkça Sorulan Soruları Sizlerin Ön Bilgi Alabilmeniz İçin Cevapladık.

Akrep ilaçlama yapılırken her hangi bir ön hazırlık yapmanıza gerek yoktur.İlaçlama anında ve sonrasında evde bulunabilirsiniz.

Akrep ilaçlama sonrası en az 48 saat sıvı temizlik yapılmaması gerekmektedir.Aksi takdirde ilaç akrepler üzerindeki etkisini kaybeder.

Promer böcek ilaçlama şirketinin akrep ilaçlama uygulamalarında kullanmış olduğu tüm ilaçlar dünya sağlık örgütü ve sağlık bakanlığı onaylı, olup insan ve hayvan sağlığı üzerinde olumsuz etkileri yoktur.

İstanbul Anadolu yakasında; Ataşehir, Adalar, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar olarak 14 ilçelede hizmet vermekteyiz.

Promer ilaçlama tarafından yapılan yapılan tüm ilaçlama uygulamaları %100 müşteri memnuniyeti kapsamında garantilidir.

Firmamızın yaptığı akrep ilaçlama uygulamalarında genelde tek seans yeterli olmaktadır.Firmamızın akrep ilaçlama uygulamalarındaki tek seansta başarı oranı %99 dur.%1 tekrar görülme ihtimali vardır.

Akrep ilaçlama uygulaması 100m2 bir alanda ortalama 40 dakika sürmektedir.

İstanbul Avrupa yakasında; Zeytinburnu, Sultangazi, Şişli, Silivri, Sarıyer, Küçükçekmece, Kağıthane, Güngören, Gaziosmanpaşa, Fatih, Eyüp, Esenyurt, Çatalca, Esenler, Beyoğlu, Büyükçekmece, Arnavutköy, Bağcılar, Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Başakşehir, Beşiktaş, Beylikdüzü olarak 25 ilçelede hizmet vermekteyiz.

Teklif İste İletişim
E-bülten'e kayıt olun!
E-bülten'e kayıt olarak Promer İlaçlama Şirketi yeniliklerinden haberdar olun!