Hamam Böcekleri Evinizde Nerelere Yuvalanır

Promer Böcek İlaçlama Hizmetleri

Hamam Böcekleri Evinizde Nerelere Yuvalanır?

Hamamböceği Küçük altı bacaklı antenli ve eklembacaklı böcek dünyasının akrobatlarıdır. Çatlaklar, delikler ve yarıklardan bir kuruş gibi hafifçe bastırmak için bedenlerini eğip bükebiliyorlar ve eğer uyanık değilseniz, zaten evinizde saklanıyor olabilirler. Evinizde nerede saklanabilecekleri konusunda ışık tutmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Mobilya - Kanepede film gecesi, hamamböcekleri için de aynı derecede eğlencelidir; özellikle yastıklarınıza cips atıp tatlı soda atarken. Mobilardaki koyu renkli çatlaklar ve yarıklar bu zararlılar için caziptir ve yumurtalarını bırakmaları için güvenli bir cennettir. Yeni ve eski mobilyaları yumurta için inceleyin ve bu alanları düzenli olarak elektrikle süpürge ile vakumlayın.

Elektronik Eşyalar- Çoğu insan elektroniklerini aletlerini temizlemedi, özellikle de etraflarında yemek yediğinde. Kırıntıları bilgisayarınızın çevresine veya klavyenizin çatlaklarında bırakmak  yemek arayan hamam böceği iç,in bir hazine deposudur. Bu alanları temiz tutun.

Dolaplar - Mutfak dolapları ve kiler, hamamböceği için altın madenleridir, özellikle etrafında gıda varsa. En küçük kırıntıyla kök salabilir ve bu karanlık alanları sevebilirler, bu nedenle yiyecekleri hava geçirmez kaplarda tuttuğunuzdan ve dolapları düzenli olarak temizlediğinizden emin olun.

Aletler - Fırınlar ve buzdolapları gibi büyük cihazlar hamamböceklerinin gizleyebileceği koyu renkli bir ağ oluşturuyor ancak mikrodalga fırınlar ve tost makineleri gibi daha küçük cihazlar da popüler mekân niteliğindedir. Çalışan motorlara sahip makineler, hamamböcekleri için sığınma, ısı sağlama ve yiyecek artıkları bulmak için harika bir konuma sahiptir. Bu aletleri düzenli olarak temizlediğinizden emin olun.

Borular - Hamamböcekleri nemli ve karanlık bölgeleri tercih ederler. Bu nemli bölgeler bir su kaynağı sağlar ve hamamböceği ile kalıp büyütme için ideal şartlar olişturduğu bilinmektedir. Sızıntıları düzenli olarak kontrol edin ve hamamböceklerinin bu alanlarda saklanmasını önlemek için boruların izolasyonlarla izole edildiğinden emin olun
Tavanlar - Yukarıya bakmak isteyebilir ya da istemeyebilirsiniz, ancak bir hamamböceği başınla doğru olabilir. Tavan köşelerinde baş aşağı dururken eğlenmek eğilimindedirler ve ışıklar yanıp söndükten sonra yakındaki bir çatlağa veya deliğe saklanabilirler. Tavan çatlakları için göz kulak ve onları temiz bir kaçış tutmak için bu alanları mühür.
 

Hamamböceği evinizi istila ettiyse, ilaçlama uygulamasını profesyonellere bırakın. Bir incelemeyi planlamak ve sizin için en uygun planı özelleştirmek için profeyonel hamam böceği ilaçlama hizmetleri sunan promer haşere kontrol servisi çağrı merkezin arayın.

 

Teklif İste İletişim
E-bülten'e kayıt olun!
E-bülten'e kayıt olarak Promer İlaçlama Şirketi yeniliklerinden haberdar olun!