sıvı İlaçlama

Promer Böcek İlaçlama Hizmetleri

Böcek İlaçlama

Sıvı böcek ilacı su ile karıştırılarak hazırlandıktan sonra ilaçlanacak olan mekanın tamamına püskürtülerek sıvı böcek ilaçlama yapılır. Çok yoğun kokusu olmayan bu ilaçlar aynı zamanda dünya sağlık örgütü ve sağlık bakanlığı onaylı olmalıdır. Svı böcek ilaçlama kokulu ve kokusuz böcek ilaçlama olarak yapılmaktadır.

Kokusuz Sıvı Böcek İlaçlama

Kokusuz olarak kemirgen ve böceklere karşı yapılan tüm ilaçlama uygulamalarında mekanı terk etmenize gerek yoktur.Uygulama esnasında ve uygulama sonrasında mekanınızı kullanabilirsiniz.Sıvı ilaçlamadan sonra uygulama yapılan alanda 48 saat sıvı temizlik yapılmamalıdır.Aksi takdirde ilaç etkisini kaybedebilir..Kokusuz sıvı böcek ilaçlama çok etkili bir ilaçlama yöntemi olmasının yanı sıra uzun süreli çözümde sunmaktadır. Profesyonel ilaçlama ekiplerimiz dünya sağlık örgütü onaylı  kokusuz sıvı ilaçlarla  uygulamayı gerçekleştirmektedir.                    

Kokusuz Sıvı Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır

Kokusuz sıvı böcek ilaçlamasının nasıl yapılması gerektiğini tüm detaylarıyla bilen uzman ekibimiz tüm bu süreçte sizleri adım adım yönlendirecektir. Kokusuz böcek ilaçlaması öncesi hazırlık aşamasında ilaçlama sürecinde ve sonrasında yapılması gerekenler konusunda detaylı olarak uzman ekibimiz tarafından bilgi verilmektedir.

Sıvı Kokusuz Böcek İlaçlamanın Etki Ettiği Böcek Türleri

Sıvı kokusuz böcek ilaçlamanın etki ettiği böcek türleri arasında yok edilmesi güç olan tahtakurusu, pire ve kene gibi böcek türleri de yer almaktadır. Başta pire ve hamam böceği olmak üzere karınca, çiyan, kırkayak gibi zehirli ve ya zehirsiz haşereler bu yöntemle yok edilebilmektedir.

 

Kokusuz Böcek İlaçlaması Öncesi Hazırlık Aşaması

Kokusuz böcek ilaçlaması öncesi hazırlık aşamasında kesinlikle açıkta yiyecek bırakılmaması gerekmektedir. Buzdolabı gibi motoru olan elektronik eşyaların duvardan uzaklaştırılmasında fayda vardır.

Teklif İste İletişim
E-bülten'e kayıt olun!
E-bülten'e kayıt olarak Promer İlaçlama Şirketi yeniliklerinden haberdar olun!