Avcılar Böcek İlaçlama

Promer Böcek İlaçlama Hizmetleri
avcılar böcek ilaçlama

Avcılar Böcek İlaçlama 

Promer avcılar böcek ilaçlama şirketi, haşere ve kemirgen türlerinin profseyonel şekilde  kontrol altına alınması, yaşam alanlarınıza zarar vermeden doğaya dost, sadece hedef zararlı odaklı olarak ilaçlama servis hizmeti sunmaktadır.

Promer İlaçlama firmamız farklı  ilaçlama firmaları ile kıyaslanamayacak kadar geniş bir alanda uzman ekipleri ile hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine  ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Havaların ısınması  pire, akrep, hamam böceği ve lağım faresi gibi haşere ve kemirgen türlerinin çoğalmasına neden olmaktadır. Promer böcek ilaçlama şirketimizi 7/24 arayarak randevu alabilir ve yaşam alanlarınıza ilaçlama yaparak haşere türlerinden kurtulabilirsiniz. Promer böcek ilaçlama Avcılar ve tüm ilçelere ilaçlama servisi sağlamaktadır. Promer  ilaçlama  % 100  müşteri memnuniyeti prensibi ile hizmet vermektedir.


7/24 Garantili Böcek İlaçlama

Haşere kontrol firması olarak yaptığımız  tüm ilaçlama uygulamalarını raporlandırmakta ve %100 çözüm garantisi sunmaktayız. Böcek ilaçlama fiyatlarımız oldukça ekonomiktir. Avcılar’ın tüm semtlerinde ve İstanbul’un  tüm ilçelerine fiyat politikamız aynıdır.


Profesyonel Ekiplerle  Böcek İlaçlama

Profesyonel ekip üyelerimizle insan ve evcil hayvan sağlığını en üstte tutarak dezenfekte ve ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İstanbul Avcılar böcek ilaçlama servisi, ekipleri  modern eğitim süreçlerinden geçirdikten sonra biyosidal ürün uygulayıcı olarak firmamıza alınmaktadır. Profesyonel kişilerden oluşan ekiplerimiz insan sağlığı açısından bilmesi gereken tüm bilgilere sahiptirler.

Bakanlığın onay verdiği BASF marka  ilaçlar kullanan firmamız, bünyesindeki ziraat mühendislerinden oluşan teknik ekibiyle tüm uygulamalrı ve ilaçları denetime tabi tutmaktadır. Ayrıca, firmamızın kullandığı ilaçların böcek ve haşereler üzerinde kesin çözüme ulaşması için mühendislerimiz sektördeki gelişmeleri yakından takip etmektedir.


Avcılar Fare İlaçlama

Avcılar ilaçlama şirketi %100 garantili fare ilaçlama uygulamaları gerçekleştirmektedir;Eski binaların  çokça bulunması ve diğer altyapı hizmetlerindeki aksaklıklar  nedeniyle özellile kış aylarında  fare sorunu ile çok yoğun olarak  karşılaşılmakmaktadır. Bu sorunu en çok yaşayan yer ise iş yerleridir. Doğru tespit ve ilaçlama uyguamaları ile bu sorunun çözumü %100 garantili şekilde çözülmektedir.


Avcılar Hamam Böceği İlaçlama

Tüm  apartman, ev, iş yeri, siteler ve diğer mekanlara kalorifer böceği ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Şirketimiz bünyesinde çalışan profesyonel ve eğitimli ekiplerle Avcılar ilçesine garantili hamam böceği ilaçlama servis hizmeti verilmektedir. Promer ilaçlamdan  7/24 servis talep edebilirsiniz..


Avcılar Pire İlaçlama

Yapmış olduğumuz diğer bir uygulamada pire ilaçlama hizmetidir.Promer Avcılar pire ilaçlama şirketi çalışmaları içerisinde evlere, apartmanlara ve sitelere 7/24 garantili ilaçlama hizmeti vermektedir.


Garantili İlaçlama Uygulamarı

Promer haşere kontrol şirketi tüm haşere ve kemirgenler için etkili ve hızlı çözüm garantili ilaçlama hizmetleri vermektedir.İlaçlama uygulmalarında kullanılan ilaçların tamamı dünya sağlık örgütü(WHO) ve sağlık bakanlığı onaylı ürünlerdir.

 

 

    

Teklif İste İletişim
E-bülten'e kayıt olun!
E-bülten'e kayıt olarak Promer İlaçlama Şirketi yeniliklerinden haberdar olun!